Nasi Specjaliści

Iwona Gabriel
specjalista ginekologii i położnictwa
specjalista ginekologii estetycznej
_MG_9149.jpg

„ Widzę pacjenta holistycznie, nie tylko jako przypadek ginekologiczny i staram się mu pomóc w najlepszym możliwy sposób” 

Co jest dla mnie najważniejsze? 

 

Od 5 lat jestem specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii. Specjalizację w ramach rezydentury odbywałam w Katedrze i Oddziale Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Bytomiu, gdzie nadal pracuje. 

W 2008r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych pod kierownictwem prof. Anity Olejek w zakresie medycyny po obronie pracy doktorskiej pt. Flora bakteryjna pochwy a kolonizacje przewodu pokarmowego noworodków z  ciąż fizjologicznych. 

 

Pracuje od ponad 4 lat na Oddziale Uroginekologii Szpitala Brigham and Women w Bostonie (Harvard Medical School), gdzie stale uczę się nowoczesnych metod diagnostyki i terapii kobiet z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządu rodnego.

 

Specjalizuję się w chorobach kobiecych, szczególnie: 

- nietrzymaniu moczu

- obniżeniu narządu rodnego

- zespole bólowym miednicy mniejszej

- torbielach jajników

- endometriozie

 

Od 2008r. jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Gienkologów Laparoskopowych, a od 2018r. Międzynarodowego Stowarzyszenia Uroginekologów.  

 

Od lat recenzuje prace wysyłane na Światowy Kongres Ginekologii Małoinwazyjnej oraz jestem prowadzącym sesje na tym Kongresie.

 

Uwielbiam aspekt rekonstrukcyjny zabiegów, dlatego szczególnie zapraszam na konsultacje Panie po urazach okoloporodowych. 

 

Serdecznie zapraszam

dr hab. n.med. Iwona Gabriel

Zapisywanie online to prosty i bezpieczny sposób.